• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Стало відомо, які продукти подорожчають у березні
  Опубликовано: 2021-02-27 14:04:44

  Зростання цін на зерно стало причиною подорожчання ряду продуктів. В Україні продовжують зростати ціни на продукти, серед лідерів подорожчання – яйця, цукор і соняшникова олія. Про це повідомляє Україна 24, пише agronews.ua.

  Як повідомляє у своєму сюжеті телеканал “Україна 24”, за рік ціна на яйця підвищилася наполовину. У київських супермаркетах сьогодні десяток коштує майже 39 грн. За 5 останніх днів яйця подорожчали на 1,7 грн.

  Яйця подорожчали через посуху, а також через високу ціну на зернові – основний корм для курей у фермерських господарствах. Аналітики прогнозують, що спад цін буде лише в березні.

  “З березня на ринку більше продають яєць саме з особистих селянських господарств. Діапазон, який становить 35 грн за десяток, збережеться або знизиться десь на 5 грн за десяток”, – прогнозує генеральний директор асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Роман Сластьон.

  Прогнози щодо решти продуктів не такі втішні. Поки дорожчатиме зерно, дорожчатимуть харчі, в першу чергу – хліб, макарони, кондитерські вироби, цукор та олія.

  “Ми бачимо вже певну стабілізацію. І цілком імовірно, що вже подальшого зростання цін на зерно не буде. Однак ще певний шлейф у підвищенні цін на борошно і на певні субпродукти може бути у рамках від 5 до 10%”, – розповів радник зі стратегічного розвитку президента “Українського клубу аграрного бізнесу” Володимир Лапа.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.