• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • В портах України знову підвищились ціни на кукурудзу
  Опубликовано: 2021-02-22 12:01:38

  Після падіння минулого тижня на 15-20 $/т закупівельні ціни на кукурудзу відновилися до 250 $/т з поставкою в порт слідом за зростанням цін на біржі в Чикаго та подорожчанням нафти. Про це повідомляє  GrainTrade, пише agronews.ua.

  Головним драйвером руху цін на кукурудзу останнім часом стало падіння, а потім стрімке спекулятивне зростання котирувань пшениці, які підтримали сильні морози у США, що можуть призвести д загибелі частини посівів озимини.

  Але морози відступили, і ціни на пшеницю в Чикаго вчора знизилися на 2%, посиливши тиск на ціни на кукурудзу. Проте поступове подорожчання нафти підтримало ринок кукурудзи та дозволило березневим ф’ючерсам втриматися незмінними на рівні 216,7 $/т.

  Вчора квітневі ф’ючерси на нафту марки Brent виросли на 2,8% до 13-місячного максимуму 65,13 $/барель, а березневі ф’ючерси на нафту WTI – на 2,86% до 61,72 $/барель внаслідок різкого скорочення виробництва на 40% до 4 млн барелів/добу через знеструмлення, викликане сильними морозами. За відсутності фундаментальних чинників підтримки ціни на нафту поступово знижуватимуться по мірі відновлення виробництва.

  Ринок кукурудзи залишається під тиском низького попиту, з огляду на відсутність китайських покупців.

  Вчора південнокорейський переробник MFG придбав на тендері лише 69 тис т (із запланованих 140 тис т) кукурудзи за ціною 295 $/т CFR з поставкою у червні.

  В Україні поставки кукурудзи до портів скоротилися внаслідок потужних снігопадів, тому трейдери підняли закупівельні ціни до 248-251 $/т, тоді як ціни пропозицій складають 258-260 $/т для поставок в порт.

  Проте експортні ціни попиту на вітчизняну кукурудзу залишаються на рівні 255-256 $/т FOB, що обмежує зростання закупівельних цін. Нагадаємо, що неодноразово у поточному сезоні ціна закупівлі в порту перевищувала ціну на умовах FOB (завантажено на судно), хоча середня вартість перевалювання в порту складає 8-10 $/т.

  Українські виробники стримують продажі кукурудзи, і навіть зниження цін минулого тижня не збільшило пропозицій. Але вже з березня на світовому ринку з’явиться аргентинська кукурудза, яка ще більше посилить конкуренцію між продавцями.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".