• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Оприлюднено прогноз закупівельних цін на живих свиней на 22 – 28 лютого 2021
  Опубликовано: 2021-02-19 16:05:32

  Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 22 – 28 лютого 2021 року: 43 – 44 грн/кг на свиней живою вагою. Про це повідомила прес-служба Асоціації «М’ясної галузі», пише agronews.ua.

  Ціна свинини останнього тижня лютого збільшиться на 2 грн/кг.

  Збільшення попиту і ціни закупівлі свиней наприкінці лютого і початку березня є традиційним. Цього року стимулює попит на свинину доступна ціна в магазинах – від 90 грн/кг, що менше за ціну філе курки.

  Однак ціни закупки свиней 43-44 грн/кг вищі граничної ціни, що стримувала імпорт дешевшої свинини. Країнами-лідерами з поставок свинини в Україну в січні 2021 року були: Данія – 793,9 т, Канада – 368,2 т, Нідерланди – 249, 2 т та Польща – 197,3 т.

  Ціни на свиней в Німеччині почали збільшуватися. Хоча ріст імпорту свинини в Україну з січня продовжується і в лютому. Баланс цін між імпортом і внутрішнім ринком суттєво стримує імпорт.

  Збільшенням імпорту свинини може заначно вплинути на внутрішні ціни на всі види м’яса в Україні. Зниження собівартості залишається найдієвішим інструментом бути конкурентноздатним у глобальному ринку.

  Центр підвищення ефективності в тваринництві відкриває все нові інструменти для контролю собівартості. Українські свинарі можуть скористатися типовим бізнес-планом як з генетикою Topigs Norsvin в 2021 році отримати собівартість 36 грн/кг з ринковими цінами на зерно. Бізнес-план доступний для завантаження кожному за посиланням.

  Ціна на німецькій біржі цього тижня на напівтуші кондиційних свиней – 1,21 євро/кг (40 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 0,77 євро/кг (24 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. Навіть такі ціни дозволяють німецьким свинокомплексам заробляти, оскільки більшість з них має собівартість не більше 1-го євро/кг.

  У світі також спостерігається збільшення ціни через збільшення попиту. Міжнародні експерти зазначають, що до літку попит може скоротитися до 10% у порівнянні з лютим.

  Динаміка цін у світі:
  �� +0,83% у ЄС
  �� +2,33% у Бразилії
  �� +14,85% у США
  �� +5,10% у Канаді

  Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.