• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Бразилія збільшує темпи збирання сої
  Опубликовано: 2021-02-18 17:04:04

  За інформацією експертів AgRural, минулого тижня збиральна кампанія соєвих бобів у Бразилії просувалася досить активно і станом на 12 лютого була виконана приблизно на 9% запланованих площ проти 3,8% тижнем раніше. Проте, даний показник, як і раніше, значно нижчий за результат в аналогічний період минулого року (16%). Про це повідомляє Times24News, пише agronews.ua.

  При цьому наголошується, що найбільш активно збиральні роботи ведуться в штаті Мату-Гросу через відсутність у регіоні істотних опадів.

  За оцінками аналітиків Conab, у Бразилії станом на 12 лютого збиральну кампанію соєвих бобів було виконано на 10,1% від плану, що, як і раніше, значно поступається торішньому показнику (23,1%). При цьому найбільш активно роботи велися в штатах Мату-Гросу (25,5%), Сан-Паулу (18%), Мінас-Жерайс (10%).

  Нагадаємо, що в Україні врожайність сої не перевищує 50% потенціалу продуктивності сортів.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.