• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Україні падають ціни на тепличні огірки
  Опубликовано: 2021-02-21 11:04:09

  Ціни на тепличний огірок на українському ринку почали знижуватися. Оператори ринку пов’язують цю ситуацію зі збільшенням пропозиції огірка нового врожаю з місцевих господарств. Про це повідомляють аналітики проєкту «АПК-Інформ: овочі і фрукти», пише agronews.ua.

  Зазначається, що наразі практично всі тепличні комбінати України приступили до реалізації даної продукції.

  «У результаті даних цінових коригувань огірок продається за 75-83 грн за кг ($2,69-2,98 за кг), що в середньому на 10% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня», – зауважують аналітики, как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  У той же час представники тепличних комбінатів повідомляли про те, що вони очікували більш різкого цінового зниження в даному сегменті, з огляду на більш об’ємне збільшення пропозиції огірка нового сезону. Однак, з огляду на сильні снігопади і низькі температури, які тривали практично весь тиждень на більшій частині території України, вибірки в комбінатах були не такими масовими, як очікувалося і це дозволило уникнути більш різкого здешевлення цієї продукції.

  Аналітики зазначають, що незважаючи на здешевлення тепличного огірка на сьогоднішній день дана продукція в Україні все ж коштує в середньому на 21% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.