• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Українські фермери підвищують ціни на картоплю
  Опубликовано: 2021-02-20 11:07:01

  Українські фермери впевнено підвищують ціни на якісну картоплю. Про це повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти», пише agronews.ua.

  За словами самих виробників, приводом для підвищення відпускних цін у даному сегменті стали несприятливі погодні умови, які спостерігаються практично на всій території країни з початку тижня.

  Зараз українські виробники пропонують до продажу якісну картоплю по 8-10 грн за кг ($0,29-0,36 за кг), що в середньому на 14% дорожче, ніж тижнем раніше. Також на ринку присутня картопля, товарні характеристики якого не завжди влаштовують кінцевого споживача, ціна на таку продукцію озвучується в середньому по 7,50 грн за кг ($ 0,27 за кг).

  Причиною цінового зростання експерти проекту називають обмежену пропозиція картоплі на ринку через несприятливі погодні умови і перебої з поставками через морози і снігові замети на дорогах.

  Зазначається, що обсяги пропозиції картоплі в поточному сезоні поступаються торішнім, при цьому нерідко представники оптових компаній і роздрібних мереж скаржаться на якість пропонованої картоплі.

  Наразі вартість картоплі в середньому на 29% вище, ніж в аналогічний період 2020 року. При цьому, більшість гравців ринку прогнозують, що як тільки погодні умови стабілізуються, зростання цін в сегменті картоплі може зупинитися.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.