• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Стало відомо, що в Україні найбільше подорожчало у січні 2021 року
  Опубликовано: 2021-02-11 13:03:37

  Споживча інфляція в Україні в січні в річному вираженні – у порівнянні з січнем 2020 року – склала 6,1%, прискорившись з 5% у грудні. Як повідомляється на сайті Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку в січні у порівнянні з груднем 2020 року склала 1,3%, пише agronews.ua.

  На споживчому ринку в січні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%. Найбільше (на 15,4%) подорожчали яйця. На 6,5-1,0% зросли ціни на овочі, цукор, соняшникову олію, м’ясо птиці, хліб, яловичину, продукти переробки зернових, сири. Разом з тим на 1,3% подешевшала свинина.

  Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,0%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,9%.

  Одяг та взуття подешевшали на 4,0%: взуття – на 4,0%, одяг – на 3,9%.

  Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 6,0% відбулося переважно через підвищення тарифів на електроенергію на 36,6%, каналізацію – на 17,3%, водопостачання – на 10,9 %. Разом з тим на 4,5% відбулося зниження цін на природний газ.

  Ціни на транспорт зросли на 1,0% в першу чергу за рахунок подорожчання палива і масел на 2,3%, автомобілів – на 1,0%. Водночас на 1,4% подешевшав проїзд у залізничному пасажирському транспорті.

  У сфері зв’язку ціни зросли на 1,0%, що пов’язано з підвищенням тарифів на місцевий телефонний зв’язок на 10,2%.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.