• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • В Україні закупівельні ціни на кукурудзу почали знижуватися
  Опубликовано: 2021-02-09 14:08:53

  Сильна волатильність світового ринку кукурудзи впливає на експортні ціни української кукурудзи, які наразі перевищують ціни на американську та аргентинську кукурудзу, а тому першими реагують на зниження світових котирувань. Про це повідомляє прес-служба Електронної зернової біржі України Graintrade, пише agronews.ua.

  «Після того, як нещодавно закупівельні ціни на кукурудзу в Україні відновилися до максимальних значень 260−262 $/т або 8,75−8,8 тис. грн/т з поставкою в порт, вже з 2 лютого під тиском зниження цін на американську кукурудзу та на російську пшеницю вони опустилися до 250−252 $/т або 8,45−8,7 тис. грн/т. На ціни додатково тисне зміцнення курсу гривні відносно долара до 27,95 грн/$», — йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що слідом за експортерами переробники підняли ціни до 8,45−8,5 тис. грн/т з доставкою на завод, проте вчора знизили їх до 8,2−8,4 тис. грн/т.

  «Березневі ф’ючерси на кукурудзу на біржі в Чикаго 3 лютого несподівано виросли на 2% до 217,8 $/т на тлі відновлення цін на сою та нафту. Внаслідок затримки збирання сої в Бразилії кукурудзою другого врожаю засіяно лише 2% площ у порівнянні з 22% на цю ж дату торік. Це може знизити потенціал врожайності кукурудзи сафринья, яка йде, переважно, на експорт», — пояснюють експерти.

  Крім того, ринок кукурудзи підтримали дані про збільшення виробництва етанолу в США за тиждень на 3 тис. барелів/добу до 936 тис. барелів/добу, хоча на тлі нарощування виробництва запаси етанолу поступово зростають, і за тиждень підвищилися на 714 тис. барелів до найбільшого з травня 2020 року рівня — 24,3 млн барелів.

  Ціни на нафту марки Brent 2 лютого вперше з 21 лютого 2020 року перевищили рівень 58 $/барель, а вчора продовжили зростання, і квітневі ф’ючерси сягнули 58,7 $/барель, тоді як березневі ф’ючерси на нафту WTI торгуються по 56,04 $/барель. Ринок підтримує позитивна статистика країн ОПЕК+ про скорочення видобутку, оскільки плани скорочення у січні були виконані на 99%.

  «Зростанню цін сприяє рішення Саудівської Аравії та ще декількох країн понад власні зобов’язання знизити видобуток нафти у лютому — березні на 1,4 млн барелів/добу, а також скорочення запасів нафти у США до 10-місячного мінімуму та в Китаї – до річного», — підсумували аналітики.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".