• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Опубліковано дані про стан озимих культур в Україні
  Опубликовано: 2021-02-08 14:01:22

  Протягом третьої декади січня озимі культури на більшій частині України перебували в стані зимового спокою. Про це йдеться в декадному огляді Укргідрометеоцентру, пише agronews.ua.

  «Лише на окремих полях Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей у зазначений період було відзначено відновлення ростових процесів озимих культур», – уточнили агрометеорологи.

  Також повідомляється, що мінімальна температура ґрунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур (3 см) у третій декаді січня становила -1-9°С, тобто вище за критичні температури вимерзання.

  «При цьому на початку декади, під час інтенсивного похолодання, місцями в Одеській, Херсонській, Донецькій і Луганській областях, у районах із недостатнім сніговим покривом мінімальна температура на глибині 3 см знижувалася до -10-15°С, що близько до критичної температури вимерзання озимого ячменю, ріпаку та слаборозвинених з осені рослин озимої пшениці», – йдеться в огляді.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.