• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Стало відомо, чому різко знизились ціни на пальмову та соєву олію
  Опубликовано: 2021-02-05 14:02:19

  Збільшення Індією імпортного мита обвалило ціни на пальмову олію, що незабаром призведе до зниження цін на інші рослинні олії, особливо з огляду на покращення погодних умов в Аргентині та Бразилії. Про це повідомляє graintrade, пише agronews.ua.

  Влада Індії вирішила підвищити імпортне мито на сиру пальмову олію з 30,25% до 35,75%, тоді як для інших олій залишила ставки незмінними на рівні 38,5%, що скасує перевагу імпорту пальмової олії.

  На тлі вказаного рішення та зниження темпів експорту у січні квітневі ф’ючерси на пальмову олію на біржі в Малайзії впали майже на 3% до 3391 рінггитів/т або 838 $/т і продовжать опускатися далі на прогнозах нарощування виробництва в країні у І та ІІ кварталах 2021 р.

  За оцінками Міністерства плантаційної промисловості та сировинних товарів, в поточному році Малайзія збільшить виробництво сирої пальмової олії у порівнянні з минулим роком на 560 тис т до 19,7 млн т завдяки сприятливим погодним умовам.

  Загалом експерти вважають, що у 2021 році Малайзія та Індонезія збільшать виробництво пальмової олії на 2,5 млн т до 67,9 млн т.

  Слідом за ринком пальмової олії березневі ф’ючерси на біржі в Чикаго знизилися:

  на соєву олію – на 3% до 967 $/т,
  на сою – на 1,4% до 495,6 $/т,
  на соєвий шрот – на 0,7% до 470,5 $/т,
  на кукурудзу – на 2,7% до 212,67 $/т.

  Падіння цін на соєву олію не змогли зупинити дані про різке збільшення обсягу переробки сої у США у грудні на 5% до 5,3 млн т, оскільки запаси соєвої олії у порівнянні з груднем 2019 р. виросли на 4%.

  Завершення опадів у південних регіонах Бразилії дозволить прискорити збирання сої та сівбу кукурудзи другого врожаю, що охолоджує ринки. Поки фермери обмолотили лише 1,9% площ у порівнянні з 8,9% на цю ж дату у минулому році, що є найгіршим показником останніх 10 років.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.