• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Україна з початку 2021 року вичерпала три квоти на поставки агропродукції в ЄС
  Опубликовано: 2021-01-29 17:08:36

  Україна з початку 2021 року вичерпала виділені квоти на безмитні поставки меду, виноградного і яблучного соків у країни Євросоюзу. Про це заявила аналітик асоціації Український клуб аграрного бізнесу Світлана Литвин, пише agronews.ua.

  При цьому також повністю використана квартальна квота (на січень-березень) на поставки яєць, яєчних продуктів і м’яса птиці.

  Крім меду, українські експортери використали 74% річної квоти на кукурудзу, 43% на цукор, 24% на крупи і борошно, 18% на оброблені томати, 9% на крохмаль, 8% на пшеницю і 16% квартальної квоти на м’ясо птиці в тушках.

  Литвин прогнозує, що, як і в минулому році, квоти за названими позиціями будуть закриті, причому більшість із них – у першому півріччі.

  Тарифні квоти дозволяють українським виробникам експортувати продукцію в країни ЄС за пільговою або нульовою ставкою мита. Експортувати можна і без використання квот, але тоді потрібно платити мито в повному обсязі.

  Усього на цей рік Євросоюз збільшив квоти для 18 сільськогосподарських позицій.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.