• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Тернопільщині ведуть переговори про будівництво заводу з переробки кукурудзи
  Опубликовано: 2021-01-31 14:02:34

  В Тернопільській ОДА відбулася зустріч з представниками китайської компанії Fufeng Group, щодо побудови на території області заводу з переробки кукурудзи. Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на інформацію облдержадміністрації.

  "У зв'язку з розвитком і розширенням групи Fufeng, компанія вирішила створити виробничу базу в Європі та Північній Америці. Україну розглядають, як один з перспективних регіонів для розміщення європейської бази. Тернопільська область в лідерах з посівних площ кукурудзи, зокрема у 2020 році валовий збір становив 1246,1 тис. тонн, а урожай з одного гектара становив 98,9 ц/га" - інформували в ОДА.

  Зазначається, що продукція буде в основному експортуватися в ЄС, водночас певна її частина реалізовуватиметься на внутрішньому ринку.

  "В разі погодження співпраці інвестиції зі сторони китайської фірми в будівництво підприємства з перероблення кукурудзи будуть становити 200 млн. дол. США. Якщо справи підуть вдало, то через 3 роки компанія планує збільшити інвестиції до $600 млн. Для Тернопільщини це дасть велику кількість робочих місць та розвиток економіки краю", - зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.