• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Україна зможе експортувати курятину до Канади
  Опубликовано: 2021-01-25 17:03:00

  Цього тижня відбулася дистанційна зустріч голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з послом України в Канаді Андрієм Шевченком. Під час заходу посадовці обговорили питання двосторонньої торгівлі продукцією галузі тваринництва між Україною та Канадою. Зокрема, йшлося про можливість експорту української курятину. Про це повідомляє пресслужба Держспоживслужби, пише agronews.ua.

  Владислава Магалецька зазначила, що наразі триває узгодження відповідних сертифікатів та дозволів. У грудні минулого року Службою було отримано звіт компетентного органу Канади щодо результатів аудиту системи державного контролю виробництва м’яса птиці в Україні.

  “Ми отримали позитивний висновок і зробили ще один крок до відкриття ринку м’яса птиці Канади для українських експортерів. Впевнена, що співпраця України та Канади буде тільки поглиблюватися”, — зазначила голова Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.