• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Львівщині протягом року побудовані 4 фруктосховища
  Опубликовано: 2021-01-18 16:06:01

  У 2020 році з державного бюджету фінансову підтримку в сумі 26,2 млн грн отримали 19 суб’єктів господарювання Львівщини. Про це повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, пише agronews.ua.

  Зокрема: 14 суб’єктів господарювання отримали кошти в сумі 8,3 млн грн за придбаний садивний матеріал в кількості близько 1,5 млн плодово-ягідних насаджень. Також за проведені роботи із спорудження шпалери для багаторічних плодових насаджень на площі 16,5 га та встановлення систем краплинного зрошення на площі 90 га.

  Крім того, фінансову підтримку в сумі 15,9 млн грн отримали 5 аграріїв у вигляді відшкодування витрат, пов’язаних з будівництвом 4 сучасних фруктосховищ загальною потужністю 4,3 тис. тонн зберігання фруктів та ягід та за придбання техніки та обладнання для робіт у садівництві.

  «Садівництвом на Львівщині займаються 182 суб’єкти господарювання. Протягом трьох останніх років сільгосппідприємствами області закладено нових насаджень плодово-ягідних культур більше 600 га, у 2020 році закладено ще 168,2 га нових площ насаджень. Активізувалось будівництво нових потужностей зберігання плодово-ягідної продукції», — додає Юрій Бучко, заступник голови облдержадміністрації.

  Він підкреслив, що у 2020 році побудовано і введені в експлуатацію 4 об’єкти потужністю 4,3 тисяч тонн зберігання фруктів та ягід. В загальному в області в наявності є 14 плодосховищ потужністю 12,5 тис. тонн, з них 11 сховищ з холодильним обладнанням.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.