• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Україні прогнозують зниження закупівельних цін на свинину
  Опубликовано: 2021-01-18 12:07:22

  Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 18 січня – 24 січня 2021 року: 36 – 37 грн/кг на свиней живою вагою. Про це повідомила прес-служба Асоціації «М’ясної галузі», пише agronews.ua.

  Ринкова ціна ймовірно знизиться на 1 грн/кг в порівнянні з минулим тижнем. Така ціна обумовлена наступними факторами:

  1. Традиційним зниженням попиту на свинину після новорічних та різдвяних свят.

  2. Локдауном і різким зниженням попиту серед закладів HoReCa (готелі, ресторани, кафе).

  3. Збільшенням пропозиції свиней від свинокомплексів, які зменшують поголів’я або припиняють роботу.

  Також буде тиснути дешевий імпорт свинини з ЄС, де собівартість набагато нижча за українську, при вищих цінах на корми та вищу зарплату у собівартості. Приводимо ціни на напівтуші свиней в розрізі країн ЄС на 3 січня 2021 р. без ПДВ, в євро за 100 кг. Оптова ціна свинини в напівтушах в Польщі 1,11 євро/кг –  найнижча в ЄС після Бельгії – 0,87 євро/кг.

  Попри низьку ціну на свиней, переважна більшість свинарів Євросоюзу навіть зараз працюють з прибутком через меншу собівартість вирощування ніж в Україні.

  Ціни в ЄС та Бразилії цього тижня майже не зазнали змін. Через відкриття нових ринків збуту, зокрема до Тайваню, ціни в США піднялись майже на 2% попри традиційний спад цін взимку та проблеми, що виникли внаслідок спалахів COVID-19. Ціни в Канаді за перші два тижні 2021 року впали на 9,2%

  Динаміка цін у світі:
  �� -0,24% ЄС
  �� -0,06% Бразилія
  �� +1,86% США
  �� -9,20% Канада

  У січні-лютому усі підводять підсумки фінансового року. Вже очевидно, контролювати вирощування, собівартість і прибуток потрібно не раз в рік, а в реальному часі. Свинарям України та СНД допомагає в цьому програма PigCentre. Це програма створена з урахуванням національних особливостей бізнесу в свинарстві, побудована на алгоритмах та формулах, що допомагають запобігати помилкам на свинокомплексах.

  Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.