• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Китай ввів ф’ючерси на живих свиней
  Опубликовано: 2021-01-14 18:01:26

  Китай запустив ф’ючерсний контракт на живих свиней, мета якого — дати ринку інструмент для хеджування цінових ризиків після африканської чуми свиней. Однак у перший же торговий день ф’ючерси показали падіння. Про це повідомляє Bloomberg, пише agronews.ua.

  Контракт на Далянській товарній біржі впав відразу майже на 13%. Ф’ючерсні контракти стануть першим продуктом в Китаї, що дозволяє поставки живих тварин. Також це сприятиме стандартизації порід свиней відповідно до правил і специфікацій біржі.

  «Очікується, що обсяг торгів «живими» ф’ючерсами на свиней буде величезним, враховуючи актуальність продукту для економіки в цілому», — говорить аналітик брокерської компанії Orient Futures з Шанхаю Лі Мойю.

  За її словами, спочатку в торгівлі будуть домінувати провідні виробники країни.

  Розмір контракту в Даляні становить 16 тонн. За словами представників біржі, це еквівалентно загальній вазі тварин у повній вантажівці, що є звичайним способом перевезення свиней в Китаї.

  Біржа також зробила кроки, щоб уникнути спекулятивної торгівлі, яка спостерігалися на китайських товарних біржах в минулому, коли натовпи національних спекулянтів накопичували все — від яєць до залізної руди.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.