• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Аргентина скасувала заборону експорту кукурудзи
  Опубликовано: 2021-01-17 12:05:56

  В Аргентині скасовано призупинення експорту кукурудзи, оголошене в грудні 2020 року. Про це повідомляє Reuters, пише agronews.ua.

  В повідомленні зазначається, що замість заборони експорту в країні встановлюється тимчасовий денний ліміт продажу кукурудзи за кордон в обсязі 30 тис. т.

  «Міністерством сільського господарства Аргентини було укладено домовленість щодо гарантування внутрішніх цін на кукурудзу, що дозволило скасувати заборону експорту», — пояснюється в повідомленні.

  Нагадаємо, що 30 грудня 2020 року Аргентина оголосила про зупинку експорту кукурудзи на два місяці для контролю ціни на продукти харчування в умовах тривалої рецесії та пандемії COVID-19. Проте минулого тижня фермери виступили проти призупинення та розпочали страйк, заявивши, що повна заборона гальмує виробництво та змушує їх стримувати інвестиції.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.