• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Ціни на пшеницю в портах України оновили історичний максимум
  Опубликовано: 2021-01-13 15:06:52

  Згідно з даними ІА “АПК-Інформ”, із середини грудня на експортному ринку України (майданчик СРТ-порт) триває зростання цін на пшеницю, пише agronews.ua.

  “Стрімкому подорожчанню пшениці сприяють перевищення вартості української зернової на базисі FOB 6-річного максимуму на тлі високого попиту імпортерів, очікуваного зниження конкуренції на ключових ринках збуту на тлі введення урядом РФ вивізного мита та квот на дану культуру, а також неоднозначні перспективи врожаю пшениці в США і прогнозовані заморозки в Причорноморському регіоні, що за відсутності снігового покриву може завдати шкоди озимим посівам (особливо з пізніми і надпізними термінами сівби)”, – прокоментувала ситуацію керівник відділу локальних ринків ІА “АПК-Інформ” Анна Танська.

  Під впливом даних факторів ціни попиту трейдерів на пшеницю 2 класу та фураж у глибоководних портах України із середини грудня зросли на 600-750 грн/т (або на 7,6-9%) і станом на 11 січня в основному складають 8450-8800 і 8350-8650 грн/т СРТ-порт, тим самим оновивши історичний максимум.

  “Поряд із цим, наближення обсягів експорту пшениці з України до узгодженого меморандумом граничного значення і стримування продажів аграріями не дозволяють трейдерам активно укладати угоди на постачання великих партій, особливо на далекі періоди”, – уточнила експерт.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.