• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Стало відомо, чому продовжують зростати ціни на кукурудзу
  Опубликовано: 2021-01-13 12:02:36

  Посушлива погода в Аргентині продовжує підтримувати ціни на сою та кукурудзу, оскільки стан посівів значно гірший, ніж торік. Тому кількість опадів у січні буде критично важливою для майбутнього врожаю. Про це повідомляє graintrade, пише agronews.ua.

  Цього тижня в країні пройдуть незначні дощі, які не зможуть покращити стан посівів, через що аналітики вкотре знизили прогнози врожаю.

  Влада Аргентини пообіцяла скасувати заборону на експорт кукурудзи до 1 березня, що найближчим часом дещо знизить світові ціни.

  Температура води в Тихому океані внаслідок явища Ла Ніньо на 1-2 градуси перевищує норму, через що на півдні Бразилії, в Аргентині, Південних Рівнинах та заході Середнього Заходу панує посушлива погода, яка залишається основним чинником підтримки цін.

  З початку року на біржі в Чикаго ф’ючерси на кукурудзу виросли на 6% та перетнули психологічний рівень 5 $/бушель або 196,8 $/т, проте березневі ф’ючерси у п’ятницю опустилися до 195,5 $/т.

  На тлі обмеження експорту з Аргентини та високих цін на українську кукурудзу найбільш конкурентоспроможною протягом найближчих місяців буде американська кукурудза, що активізує закупівлю трейдерами ф’ючерсів.

  Тривалі вихідні в Україні зменшили кількість пропозицій на світовому ринку, оскільки продавці активізують продажі не раніше 15-20 січня. Внаслідок цього ціни попиту виросли до 240 $/т FOB, тоді як ціни пропозицій на найближчі поставки сягнули 245-250 $/т FOB. У портах України на тлі дефіциту пропозицій ціни попиту на кукурудзу минулого тижня виросли до 223-230 $/т або 7550-7700 грн/т.

  Завтрашній баланс попиту та пропозиції від USDA, в якому будуть відкориговані прогнози виробництва кукурудзи у Південній Америці та уточнений баланс для США, може суттєво вплинути на ціни.

  За усередненими оцінками проведеного Reuters опитування аналітиків, прогноз виробництва для США буде зменшений, а прогноз експорту залишиться на рівні 67 млн т, внаслідок чого оцінку кінцевих запасів знизять до 40,6 млн т. Таке коригування на тлі скорочення прогнозів врожаю у Південній Америці призведе до чергового зростання цін, внаслідок чого знизиться попит на кукурудзу.

  Протягом останнього тижня 2020 року експортні продажі кукурудзи з США знизилися на 28% до 748,9 тис т, а фактичний експорт — на 30% до 1,03 млн т. Загалом у сезоні експортовано 15,2 млн т кукурудзи, тому щоб досягнути прогнозованих 67 млн т потрібно збільшити експорт до 1,5 млн т на тиждень, що імовірно лише в разі зменшення виробництва у Південній Америці.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".