• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Оприлюднено перелік агропродукції з якою Україна виходитиме на зовнішні ринки
  Опубликовано: 2021-01-12 16:02:07

  Державна служба з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів розглядає запити щодо експорту 37 видів продукції тваринного походження та 21 виду продукції рослинного походження. Про це повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

  “Кожен з запитів потрібно узгодити на міждержавному рівні і провести значну роботу по алгоритму із шести послідовних дій: запит, оцінка ризику, аудит системи на місці, узгодження двосторонніх документів, інспектування або схвалення підприємств, проведення навчання офіційних ветеринарів та державних інспекторів“, – пояснила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

  Крім того, відомство ініціювало процес відкриття ринків 24 країн світу в Африці та Азії.

  “Сподіваюсь, що 2021 рік стане роком відновлення економічної активності у світі і пандемія не завадить нам та нашим партнерам посилити взаємовигідне співробітництво“, – підкреслила Владислава Магалецька.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.