• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Більше втрат аграріям принесла погода, ніж коронавірус
  Опубликовано: 2021-01-06 09:06:19

  Цього року агровиробникам більше втрат принесла погода, ніж коронавірус.

  Про це розповів директор "Кусто Агро Фармінг" Володимир Сірий, повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на AgroPortal.

  "Постраждали озимі культури, соя, частково - кукурудза. По сої ми недоотримали 45% урожаю від плану, по кукурудзі - 10%, по ріпаку - 5%", - зазначив він, как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  Посеред іншого погодні умови наштовхнули "Кусто Агро Фармінг" на зміну сухого добрива на рідке.

  "Це стосується саме азотних і комплексних. Ми перейшли на безводний аміак, рідкі стартові добрива. Таким чином хочемо зберегти час на користь рослини у момент, коли вони повільно ростуть і отримують стреси", - пояснив Сірий.

  Звичайно, погоджується він, коронавірус вніс деякі корективи в роботу компанії. Навесні довелося швидко закупити запчастини, усі ТМЦ, які імпортуються в Україну, через закриття кордонів. З квітня офіс перейшов на дистанційну форму роботи. Доводилося освоювати нові форми он-лайн спілкування.

  "Для усіх ми працівників закупили засоби індивідуального захисту, рушники, одноразовий посуд. П’ять разів проводили тестування колективу за рахунок компанії. Але вважаю, що впроваджені заходи подіяли. На підприємстві коронавірусом захворіли 5% працівників", - поділився директор "Кусто Агро Фармінг".

  Також до компанії було чимало звернень від лікарень з проханням допомогти. У них не вистачало ресурсів через великий наплив людей.

  "Оскільки ми працюємо на території трьох областей, то й закуповували засоби індивідуального захисту та перераховували кошти медзакладам, які працюють у цих регіонах", - додав виробник.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.