• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закупівельні ціни на українську пшеницю зросли до найвищих за сезон
  Опубликовано: 2021-01-03 12:08:32

  В Україні закупівельні ціни на пшеницю в портах виросли до найвищого в цьому сезоні рівня 245-250 $/т. Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі ГрейнТрейд, пише agronews.ua.

  Кількість пропозицій обмежена, оскільки фермери стримують продажі в очікуванні набуття чинності закону про зниження ставки ПДВ для аграріїв з 20% до 14%, що дозволить зекономити на бюджетних оплатах, хоча на тлі зниження ПДВ трейдери відповідно зменшать ціни.

  Посіви озимини в Україні знаходяться в доброму стані, проте аграріїв турбує відсутність снігу, що збільшує ризик для посівів в разі приходу морозів.

  Протягом наступних двох тижнів очікується тепла погода до +5 градусів з незначними дощами, тому погодні чинники поки не впливають на ціни.

  У США та Росії на посівах озимини випали опади у вигляді снігу, що зменшує накопичений з осені дефіцит вологи, але в достатній мірі не може поповнити запаси ґрунтової вологи.

  Березневі пшеничні ф’ючерси в США виросли:

  на 1,56 $/т до 227,26 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,

  на 2,94 $/т до 214,95 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,

  на 1,38 $/т до 213,29 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

  Ринок французької пшениці вчора отримав підтримку від Чикаго та оголошення закупівельного тендеру Алжиром, де високі шанси на перемогу має європейська пшениця.

  Березневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF виросли на 1 €/т до 212 €/т або 260,55 $/т.

  Нагадаємо, стало відомо, чи зросте ціна на українську олію у 2021 році.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.