• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Найближчим часом ціни на курячі яйця не знизиться
  Опубликовано: 2021-01-04 18:01:51

  Найближчим часом курячі яйця вже не подешевшають. Про це кажуть фахівці Асоціації тваринників України, передає "ПроАгро Груп".

  Експерти відзначають, що високі ціни на яйця, які встановилися у грудні 2020 року через подорожчання кормової сировини, найімовірніше, залишаться на тому ж рівні, або ж іще зростуть.

  "Оскільки кінець 2020-го сколихнув кормовиробників нестабільністю ринку сировини, стрімким ростом цін зернових (кукурудза, пшениця) та білкових (шрот/макуха сої та соняшника) на фоні їх дефіциту, це стало причиною подорожчання і комбікормів, які займають до 70-75% собівартості виробництва продукції. На фоні цих обставин фермери бояться, що не вистачить корму: деякі виробники скорочують поголів’я птиці, а деякі - навіть вимушені закриватися, щоб перечекати непередбачувані коливання", - пояснила експерт із птахівництва Ірина Бойко.

  На кінець грудня 2020 року собівартість виробництва яєць на підприємствах коливається в межах 22 грн./10 шт., а кінцева ціна на полицях споживачів - від 30 грн./10шт. Питання, як зміниться ціна у січні 2021? Жоден виробник не має чіткої відповіді. Після новорічних свят попит споживачів знизиться, а от ціна на яйця, найімовірніше, збільшиться, у зв’язку з поступовим скороченням поголів’я птиці та продовженням зростання цін на ринку сировини, зазначили в Асоціації тваринників України.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.