• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Українські солодощі підкорюватимуть нові ринки
  Опубликовано: 2021-01-04 11:01:03

  Міністерство закордонних справ надасть підтримку асоціації «Укркондпром» у просуванні експорту кондитерських виробів на ринки країн Затоки та АСЕАН. Про це заявив міністр закордонних справ України, Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу. Про це повідомляє Діло, пише agronews.ua.

  «Сприяння у розширенні географії експорту українських солодощів здійснюватиметься у рамках проєкту VTrade Confectionery Foods. Ініціативу реалізує галузева асоціація «Укркондпром» за фінансової підтримки USAID в рамках програми «Конкурентоспроможна економіка України. Пріоритетними є ринки АСЕАН (10 країн) та Затоки (8 країн)», – наголосив Дмитро Кулеба.

  Міністр зазначив, що дипломатичні представництва України в цих країнах допоможуть українським кондитерам знайти торговельних партнерів.

  «Коли дозволять карантинні обмеження, МЗС України спільно з Асоціацією «Укркондпром» також організують торговельні місії для учасників ініціативи до Філіппін та Саудівської Аравії для зустрічей із місцевими покупцями харчових продуктів», – повідомив дипломат.

  Зазначимо, до Асоціації «Укркондпром»входять 28 підприємств – здебільшого малий та середній бізнес. Вони складають 85% українського експорту кондитерської продукції.

  Обсяги експорту українських кондвиробів в 2019 році склали 262 тис. тонн загальною вартістю 491 млн. дол. США.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.