• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Стало відомо, чому зростають ціни на український ячмінь
  Опубликовано: 2020-11-20 18:01:24

  На світовому ринку зернових росте попит на кормовий ячмінь. Саудівська Аравія нещодавно закупила 730 000 т фуражного ячменю невідомого походження. Швидше за все, закупівлі були зроблені з країн басейну Чорного моря, Європи та Австралії. Про це повідомляють аналітики Агритель, пише agronews.ua.

  Активний попит з боку Китаю призвів до зростання цін на ячмінь в Україні з 175-180 до 210-215 $/т для поставок у порт у жовтні – листопаді та прискорив темпи експорту, навіть попри зниження врожаю.

  Цьогоріч Україна зменшила виробництво ячменю до 7,8 млн т, тому експорт скоротиться до 4-4,5 млн т у порівнянні з 5 млн т у 2019/20 МР. У поточному сезоні вже експортовано 3,477 млн т ячменю, що на 107 тис т перевищує відповідний показник минулого року.

  У поточному сезоні світові ціни на ячмінь зростають слідом за цінами на пшеницю та кукурудзу на тлі активного попиту, хоча загальний баланс майже не відрізняється від торішнього, пишуть аналітики електронної зернової біржі ГрейнТрейд.

  За даними листопадового звіту USDA, виробництво ячменю у світі сягне 158,38 млн т (156,89 млн т у листопаді 2019 р), а кінцеві запаси складуть 20,08 млн т (19,82 млн т у 2019).

  Для Китаю прогноз імпорту підвищили на 1,2 млн т до 6,5 млн т, тоді як для Ірану знизили на 0,5 млн т до 2,5 млн т, а для Саудівської Аравії – на 0,2 млн т до 7,3 млн т.

  Китайські покупці на ринку кормового ячменю залишаються активними. Експорт ячменю з країн ЄС та Великобританії досяг 3 млн т проти 3,28 млн т роком раніше.

  Попри зростання попиту на французький ячмінь з боку Китаю, експорт ячменю з ЄС складає лише 3 млн т, що на 8% поступається торішньому показнику внаслідок вищих, ніж на чорноморський ячмінь, цін.

  Відновлення виробництва ячменю в Австралії на тлі заборони імпорту до Китаю різко збільшило його поставки до Саудівської Аравії та інших країн Близького Сходу, які традиційно купували чорноморський ячмінь. Це посилить конкуренцію та зупинить викликане дефіцитом пропозицій зростання цін на український ячмінь, вважають в ГрейнТрейд.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".