• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Україна значно наростила обсяг імпорту томатів
  Опубликовано: 2019-10-22 10:01:21

  За 3 квартали 2019 року Україна закупила з-за кордону 58,6 тис. тонн томатів, що на 22% більше ніж за аналогічний період минулого року. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію Української продовольчої асоціації.

  За 9 місяців поточного сезону показники імпорту вже перевищили об’єми закупівель за весь 2018 рік.

  Нагадаємо, що в 2018 році Україна імпортувала 55,4 тис. тонн томатів, загальною вартістю 37,2 млн. доларів США. Традиційно, основним постачальником томатів на український ринок виступала Туреччина, яка експортувала більше 80% загального об’єму.

  В той же час на фоні підвищення імпорту томатів, експорт цих овочів суттєво знизився. Станом на 1 жовтня Україна експортувала за кордон всього 6 тис. тонн томатів. Для порівняння показники за аналогічний період минулого року склали 10,7 тис. тонн. Таким чином експорт томатів став найнижчим принаймні за останні 8 років.

  Раніше, за словами експертів УПОА, основним ринком збуту українських томатів була Росія, а налагодити експорт в інші країни не вдалося.

  Тетяна Юдіна

  Источник: УНН

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.