• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • ТОП-10 найбільших експортерів українського цукру
  Опубликовано: 2019-10-19 12:02:57

  За результатами 2018/19 МР лідером з експорту цукру став ТзОВ "Радехівський цукор" відвантаживши 138,5 тис. тонн цукру на суму $46,3 млн.

  Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу асоціації "Укрцукор", друге місце в рейтингу зайняла ПрАТ "Продовольча компанія "Поділля" - 74,5 тис. тонн ($26,6 млн). Третя сходинка закріпилась за ПАТ "Теофіпольський цукровий завод" - 35,7 тис. тонн цукру ($14 млн), как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  "І хоча експорт цукру за маркетинговий рік скоротився майже на третину, суттєвих змін у рейтингу експортерів не відбулось. Лідерство, як і минулого року, залишилось за "Радехівським цукром", а от "Продовольча компанія "Поділля"" змогла покращити свої позиції, витіснивши "Цукорагропром" з другого на четверте місце", - прокоментувала заступник голови правління НАЦУ "Укрцукор" Руслана Яненко.

  За оцінками НАЦУ "Укрцукор", експортні поставки в 2019/2020 МР очікуються на рівні 300 тис. тонн цукру, а за ринки Середньої Азії доведеться суттєво поборотись з Росією, яка очікує перевиробництво цукру в поточному сезоні.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.