• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Україна зменшила виручку від експорту волоських горіхів на 18%
  Опубликовано: 2019-02-23 14:01:22

  З початку 2018/19 маркетингового року Україна збільшила експорт волоського горіху в натуральному вираженні, але експортна виручка від поставок цієї продукції поступається минулорічним показникам.

  Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на EastFruit, за перші чотири місяці сезону експорт українського волоського горіху в натуральному вираженні збільшився на 23%, в тоді як загальна виручка від експорту продукції знизилася на 18%, що відображає негативні цінові тенденції.

  "Зниження виручки і середніх цін по волоському горіху українського виробництва було обумовлено не тільки і не стільки зовнішніми факторами, такими як зростання пропозиції продукції на ринку внаслідок різних причин, але і фактом підвищення вимог споживачів до якості продукції, що поставляється. Оскільки Україна здебільшого експортує несортовий гріх, то і рівень попиту на нього в цьому сезоні суттєво знизився, що не могло не відбитися на цінах", - зауважив каже економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак.

  На думку експерта, зниження попиту на несортовий волоський горіх і зростання пропозиції якісного сортового горіха може привести до того, що населення з часом перестане здавати горіхи перекупникам, оскільки це стане просто невигідно.

  За аналогією, низькі закупівельні ціни на промислове яблуко в цьому році привели до того, що населення практично не збирало такі яблука, і велика частина такого яблука просто зіпсувалася прямо в садах.

  Водночас волоський горіх продовжує залишатися основним джерелом експортної виручки серед всіх товарів плодоовочевої групи. Всього за чотири місяці сезону-2018/19 експорт волоського горіха приніс Україні $63 млн. Роком раніше, за той же період, виручка досягала $77 млн.

  Инф. proagro.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  26 сен, 11:04

  25 сен, 17:04

  25 сен, 15:05

  25 сен, 13:04

  25 сен, 12:03

  25 сен, 10:02

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".