• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • В Україні втричі впали ціни на заморожену вишню
  Опубликовано: 2019-01-26 14:07:55

  Завдяки великій пропозиції сировини і доступним цінам на неї переробні підприємства заготували більше ягід, ніж у минулому сезоні.

  Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на "Інфо-Шувар", вишня стала одним із головних фаворитів під час заготівельної кампанії, на цій ягоді переробні підприємства мали рекордно високу маржинальність рік тому.

  У 2017 році на українському ринку свіжої та замороженої вишні був справжній ажіотаж, спровокований падінням виробництва сировини в більшості країн Європи. Завдяки цьому, ціни піднялись до небачених до цього висот: українська сировина пропонувалась по 30-35 грн/кг , вартість замороженої вишні в розпал сезону її реалізації доходила до 75-85 грн/кг.

  У 2018 році ситуація стала повністю протилежною - завдяки рекордно високому врожаю, переробні підприємства заготовлювали вишню по 10-15 грн/кг і розраховували на те, що, навіть за умов падіння ціни на заморожену ягоду на 40-50%, вони будуть мати задовільний заробіток взимку та навесні. Але ці сподівання не виправдались, ціни на заморожену вишню вже восени впали до 26-30 грн/кг і до середини січня вартість продукції на внутрішньому і зовнішніх ринках не змінилась.

  "У минулому сезоні ми вперше отримали статус нетто-експортера вишні, така можливість з’явилась завдяки падінню врожаю в країнах ЄС. У 2018 році умови для експорту суттєво погіршились, в країнах Європи врожай сировини був надлишковим і сьогодні польські переробні підприємства теж жаліються на дуже слабкий попит і низькі ціни. До речі, в Польщі сьогодні можна знайти заморожену вишню навіть дешевше, ніж в Україні, при цьому наша вишня часто поступається в якості польській ягоді. За таких умов, ми не можемо розраховувати на чергові досягнення в експорті і вимушені змиритись із збільшенням пропозиції на внутрішньому ринку", - коментує керівник інформаційного центру "Інфо-Шувар" Тетяна Гетьман.

  Переробники сподіваються на зростання цін з січня до середини весни, це період максимального попиту.

  Инф. proagro.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".