• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Українське зерно імпортують майже 90 країн світу
    Опубликовано: 2016-07-03 19:30:00

    За прогнозом FAO, який озвучив Кайрат Нажмедінов, старший економіст регіонального офісу FAO в Європі та Центральній Азії на першій міжнародній конференції GRAIN UKRAINE в Одесі, глобальний рівень виробництва зернових та злакових у 2016 році становитиме 2 543 млн т (+0,6% до 2015 року). Глобальне виробництво пшениці навряд зростатиме в порівнянні до 2015 року, тоді як обсяги виробленого рису та кормових зернових матимуть позитивний приріст.

    Світове споживання злакових у 2016/17 МР складе 2 546 млн т (+1% до 2015 року). Поточний прогноз перехідних залишків злакових культур становить 642 млн т. Прогнозоване скорочення глобальної торгівлі злаковими становитиме майже 2% (369 млн т 2016 року), порівняно з 2015 роком, відповідно до передбаченого падіння попиту на сорго та ячмінь.

    Продовольча безпека залишається одним з найбільших викликів майбутнього. За останні десять років ріст виробництва злакових склав 20%, однак все одно більше 800 млн людей голодували або відчували нестачу продуктів харчування. «Не виникає жодного сумніву щодо стратегічного значення України у вирішенні питання глобальної продовольчої безпеки. У 2015 році ключовим для України залишався сектор зернових, що становить чверть валової продукції АПК, і має високий експортний потенціал. Кукурудза, пшениця та ячмінь складають біля 95% експортованих Україною зернових, а разом міжнародна торгівля зерновими приносить вашій країні близько 6 млрд доларів щорічно. Майже 90 країн світу імпортують українське зерно, так у 2015/16 МР Україна зайняла сьоме місце на міжнародній арені з виробництва пшениці, шосте з її експорту, сьоме з виробництва кукурудзи, і четверте з її експорту», - відзначив Кайрат Нажмедінов, старший економіст регіонального офісу FAO в Європі та Центральній Азії / FAO Investment Center.

    agronews.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.