• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Аграрний сектор забезпечує чверть валютних надходжень до держави від експорту
  Опубликовано: 2014-01-09 18:30:00

  Близько 25% валютних надходжень до держави від експорту забезпечує аграрний сектор. При цьому, українське продовольство стало невід’ємною складовою у забезпеченні світової продовольчої безпеки. І це відбулося не лише завдяки світовому лідерству у зерновій та олійній групах. Україна продовжує нарощувати експорт готової аграрної продукції. Про це у програмі «Соціальний статус» на телеканалі «Тоніс» повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

  «Українська зернова група є кон’юнктурою світового ринку. Це біржовий товар. І на сьогодні обсяги реалізації вітчизняного зерна досить високі. Так, в цьому маркетинговому році ми прогнозуємо експорт у 30-32 мільйона тонн. І за півроку ми поставили на зовнішні ринки 18,5 мільйона тонн. Такі обсяги свідчать про те, що світова економіка, зокрема в сегменті сільського господарства, без України вже існувати не може», − зазначив Міністр.

  Також Микола Присяжнюк додав, що Уряд працює над тим, аби українська сільгосппродукція була в кожній країні світу. Тому щороку відкриває нові ринки. Адже на сьогодні вітчизняний аграрний сектор забезпечує близько 25% валютних надходжень від загального експорту української продукції.

  «За 11 місяців товарообіг сільгосппродукції склав майже 23 мільярда доларів. І за цей період ми експортували аграрної продукції на 15,4 мільярда. Це свідчить про те, що ми нарощуємо обсяги експорту та, головне, – розширюємо асортимент. Зокрема, це не лише зернова та олійна групи.

  Збільшується експорт готової продукції», − наголосив Микола Присяжнюк. За словами Міністра, основними напрямами експорту вітчизняного продовольства залишаються країни Азії, зокрема Близького Сходу.

  Також для українських аграріїв відкрився новий ємний ринок – Китай. Окрім того, важливими покупцями вітчизняної сільгосппродукції залишаються країни ЄС та СНД. Микола Присяжнюк також наголосив, що для нарощення експорту в Україні й надалі працюватимуть над забезпеченням високої якості продовольства.

  Источник

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".