• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Швейцарська компанія Syngenta AG планує збільшити свої продажі на 39%
  Опубликовано: 2013-12-09 18:30:00

  Швейцарська компанія Syngenta AG має намір в 2017 році вийти на обсяг виручки в Україну 500 млн доларів, що на 38,8% більше в порівнянні з очікуваним показником за підсумками 2013 року.

  Відповідна інформація була презентована компанією в ході 5-й міжнародній конференції «Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2014р» в Києві в четвер, пише agronews.ua.

  За словами менеджера з розвитку бізнесу Syngenta в Україні Романа Хрипко, в даний час частка компанії на українському ринку засобів захисту рослин (ЗЗР) і насіння сільськогосподарських культур становить близько 24%. До 2018 року, згідно з його прогнозами, вона може збільшитися на 2-3 процентних пункти.

  Хрипко повідомив, що в структурі продажів Syngenta в Україні ЗЗР і сегмент насіння займають однакові позиції. Менеджер припустив також, що ринок ЗЗР і насіння в Україні буде щорічно рости на 10-15%. За підсумками 2013 року цей ринок оцінюється в 1,5 млрд доларів.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.