• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Світові ціни на пальмову олію зросли через скорочення виробництва - ФАО
  Опубликовано: 2013-12-09 17:30:00

  Світові ціни на рослинні олії у листопаді 2013 року зросли порівняно із жовтнем через високий світовий імпортний попит на пальмову олію та низьке фактичне виробництво.

  Як повідомив кореспондент «Агравері», ці дані містяться у звіті Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних націй (ФАО) про індекс продовольчих цін.

  Середнє значення Індексу цін на рослинні олії ФАО в листопаді становило 198,5 пункту, що на 11 пунктів (5,6%) вище рівня жовтня.

  Головним чинником підвищення цього індексу стали ціни на пальмову олію: поєднання високого світового імпортного попиту, в тому числі для виробництва біодизельного палива, з фактичними обсягами виробництва в Південно-Східній Азії на рівні нижче прогнозів (внаслідок надмірних опадів) призвело до того, що ціни на пальмову олію досягли максимуму за останні 13 місяців.

  Світові ціни на соєву, соняшникову і ріпакову олії залишалися стабільними в умовах стійкого попиту, що також сприяло зростанню цього індексу.


  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.