• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Найвищі ціни на цукор зберігаються в Луганській області
  Опубликовано: 2013-12-09 15:30:00

  Середні споживчі ціни на цукор в країні станом на 29 листопада склали 6,99 грн. за кілограм за даними моніторингу цін на соціально значущі товари, проведеного Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Це на 0,25 грн або 3,7% більше, ніж 20 листопада, коли проводився попередній зріз даних про цінову ситуацію на ринку основних споживчих товарів.

  Як повідомили в міністерстві, найвищі ціни на цукор зберігаються в Луганській області - 7,67 грн / кг. Найдешевше солодкий пісок можна придбати в Київській області - всього за 6,43 грн / кг. На Харківщині за цей продукт просять 7 гривень 15 копійок, повідомляє kharkovsahar.com

  За вказаний період ціни не росли тільки в Київській області. Найбільш значний стрибок цін зафіксовано в Сумській області, де за 9 днів цукор подорожчав на 10,9 % - до 6,93 грн / кг.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.