• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон щодо дослідницьких ядерних реакторів
  Опубликовано: 2006-03-16 17:57:00

  Верховна Рада України прийняла Закон "Про доповнення до Закону України "Про цивільну відповідальність за ядерну шкоду та її фінансове забезпечення" (щодо дослідницьких ядерних реакторів)

  Законом встановлюється, що відповідальність оператора за ядерну шкоду для дослідницьких реакторів обмежується сумою, еквівалентною 5 мільйонам Спеціальних прав запозичення у національній валюті за кожний ядерний інцидент (в діючій редакції для всіх 150 мільйонів).

  Закон дозволить значно зменшити межу відповідальності оператора за ядерну шкоду для дослідницьких реакторів, що, в свою чергу, зважаючи на те, що оператори таких реакторів є державними організаціями, дозволить зменшити державі фінансове забезпечення цивільної відповідальності за ядерну шкоду, яке здійснюється за рахунок бюджетних коштів, тобто, зменшити кількість бюджетних коштів, необхідних для цього, що, зважаючи на досить незначну шкоду, яка може бути навіть за аварії дослідницького реактора.

  "ВРУ"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.