• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • День Збройних Сил України стане на українському флоті днем відкритих дверей
  Опубликовано: 2005-12-06 09:17:00
  Чотирнадцята річниця Збройних Сил України на українському флоті відзначена традиційним урочистим ритуалом покладання вінків і квітів до Меморіалу героїчним захисникам Севастополя 1941-1942 років.
  Протягом листопада силами особового складу гарнізонів флоту було упорядковано братські могили, військові поховання, відремонтовано пам’ятники, обеліски, меморіали захисникам Вітчизни.
  З нагоди свята у клубі Севастопольського військово-морського інституту (СВМІ) ім. П.С. Нахімова відбулися урочисті збори Севастопольського гарнізону, на які були запрошені представники шахтарського краю – Заслужені шахтарі України та керівники установ освіти і науки Донецької області, командування Чорноморського флоту Російської Федерації, керівництва Севастопольської міської державної адміністрації і Севастопольської міської Ради, ветерани, гості і мешканці міста.
  За ініціативи шахтарських колективів та керівництва Донецької області за зміцнення дружніх стосунків та розвиток шефських відносин і набуття нового змісту у суспільній справі патріотичного виховання підростаючого покоління командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Ігоря Князя нагороджено наною відзнакою “Шахтарська слава” III ступеня.
  Ранком 6 ня на кораблях і суднах українського флоту відбудеться урочистий підйом Державного Прапора України, Військово-Морського Прапора України і прапорів розцвічування. На шикуваннях особового складу частин та підрозділів Військово-Морських Сил буде зачитане поздоровлення Міністра оборони України.
  Цього дня для українських військових моряків передбачені екскурсії в театри і музеї міста, відвідування Панорами і Діорами. У свою чергу, школярі і студенти навчальних закладів Севастополя зможуть відвідати кораблі ВМС, оглянути учбово-матеріальну базу, зразки бойової
  Инф. Урядовий портал


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".