• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • День Збройних Сил України стане на українському флоті днем відкритих дверей
  Опубликовано: 2005-12-06 09:17:00
  Чотирнадцята річниця Збройних Сил України на українському флоті відзначена традиційним урочистим ритуалом покладання вінків і квітів до Меморіалу героїчним захисникам Севастополя 1941-1942 років.
  Протягом листопада силами особового складу гарнізонів флоту було упорядковано братські могили, військові поховання, відремонтовано пам’ятники, обеліски, меморіали захисникам Вітчизни.
  З нагоди свята у клубі Севастопольського військово-морського інституту (СВМІ) ім. П.С. Нахімова відбулися урочисті збори Севастопольського гарнізону, на які були запрошені представники шахтарського краю – Заслужені шахтарі України та керівники установ освіти і науки Донецької області, командування Чорноморського флоту Російської Федерації, керівництва Севастопольської міської державної адміністрації і Севастопольської міської Ради, ветерани, гості і мешканці міста.
  За ініціативи шахтарських колективів та керівництва Донецької області за зміцнення дружніх стосунків та розвиток шефських відносин і набуття нового змісту у суспільній справі патріотичного виховання підростаючого покоління командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Ігоря Князя нагороджено наною відзнакою “Шахтарська слава” III ступеня.
  Ранком 6 ня на кораблях і суднах українського флоту відбудеться урочистий підйом Державного Прапора України, Військово-Морського Прапора України і прапорів розцвічування. На шикуваннях особового складу частин та підрозділів Військово-Морських Сил буде зачитане поздоровлення Міністра оборони України.
  Цього дня для українських військових моряків передбачені екскурсії в театри і музеї міста, відвідування Панорами і Діорами. У свою чергу, школярі і студенти навчальних закладів Севастополя зможуть відвідати кораблі ВМС, оглянути учбово-матеріальну базу, зразки бойової
  Инф. Урядовий портал


  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.