• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • У рамках Саміту Україна – ЄС було підписано три двосторонні документи
  Опубликовано: 2005-12-01 11:45:00
  Від імені України документи підписав Президент України Віктор Ющенко. Зі сторони ЄС – Президент Ради ЄС, Прем’єр-міністр Великобританії Е.Блер та президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу.
  Підписані документи:
  Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в енергетичній галузі між Європейським союзом та Україною.
  Підписання Меморандуму – це ще один конкретний результат виконання завдання Президента України щодо встановлення діалогу високого рівня між Україною та ЄС з метою забезпечення енергетичної безпеки двох сторін та диверсифікації джерел постачання вуглеводнів.
  Енергетична галузь України має стратегічне значення для економічного та соціального розвитку держави, а також становить важливе потенційне джерело зовнішніх надходжень. Тому поступове зближення енергетичної галузі України з внутрішнім енергоринком ЄС, маючи на меті інтеграцію до нього, залишається нашим спільним пріоритетом. Україна готова розвивати співпрацю в таких напрямах: ядерна безпека, інтеграція ринків електроенергії та газу, підвищення безпеки енергопостачання та транзиту вуглеводнів, структурна реформа, підвищення стандартів із техніки безпеки та охорони довкілля у вугільній галузі, а також енергоефективність.
  Угода про співробітництво щодо цивільної глобальної навігаційної супутникової системи (ГНСС) між Європейським співтовариством, його державами-ами та Україною.
  У 2008 році почне функціонувати Глобальна супутникова навігаційна система - Галілео. За оцінками європейських експертів, вже через декілька років після становлення обсяг цього ринку перевищуватиме 230 млрд. євро і охоплюватиме всі основні сфери суспільного життя.
  Підписання зазначеної Угоди створює передумови для безпосередньої участі України в Спільному підприємстві GALILEO, залучення нашої країни до реалізації Першої космічної програми ЄС, яка має бути оприлюднена наприкінці 2005 року, та ства України в Європейському космічному агентстві.
  Необхідність залучення України до європейського ринку супутникової навігації обумовлена і тим, що сьогодні супутникові навігаційні системи стають важливим інструментом концепції «інформаційної мобільності», відповідно до якої користувачі мають можливість отримувати інформацію, що пристосована до їх потреб і місцезнаходження. Таким чином, розвиток ринку супутникової навігації в ЄС становить безпосередній економічний інтерес для України.
  Угода між Україною та ЄС про деякі аспекти повітряного сполучення
  Підписання Угоди є необхідною передумовою для подальшого розвитку співпраці в транспортному секторі, зокрема в контексті формування «спільного авіаційного простору» і укладення угоди про поглиблену співпрацю в галузі авіації.
  Враховуючи наявність в Україні розвинутої авіаційної промисловості, подальше поглиблення співпраці з ЄС має сприяти її подальшому розвитку і посиленню контоспроможності українських літаків на світовому ринку. Зокрема, як це було зазначено в Протоколі за результатами консультацій з питань «горизонтальної угоди», що відбулися в Брюсселі 4-5 квітня 2005 року: «Україна має розглядатися як стратегічний партнер... спільний авіаційний простір повинен включати спільні правила в питаннях забезпечення безпеки авіаційного руху і фізичної безпеки, відкрити ринки і створювати економічні можливості, сприяти адаптації українського законодавства до стандартів ЄС і підтримувати науково-дослідницьку і технологічну співпрацю».
  Офіційне інтернет-представництво Президента України

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".