• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Вкотре працівники Рава-Руської митниці завадили спробі незаконного ввезення в Україну м’ясопродуктів
  Опубликовано: 2005-11-29 14:37:00
  Сьогодні о 4 годині ранку громадянин України, прямуючи з Республіки Польща з приватної поїздки на мікроавтобусі марки «Мерседес 208Д», сподівався безперешкодно перетнути кордон, заздалегідь обравши смугу спрощеного митного контролю (зелений коридор). Проте ввезти в Україну 2 тонни не задекларованого свіжого свинного сала на загальну суму понад 10 тисяч гривень йому не вдалося, товар було виявлено та вилучено.

  За кілька годин, вже громадянин Республіки Польща, був затриманий при спробі незаконного ввезення в Україну 480 кілограм м’ясопродуктів на загальну суму 3755 гривень. Цей громадянин знову ж таки намагався ввезти обмежений до переміщення товар, скориставшись смугою спрощеного митного контролю, однак і тут митники були настоі: товар, який знаходився в салоні і в багажному відділенні легкового автомобіля митниками виявлено і вилучено.

  В обох випадках складено протоколи про порушення митних правил.
  Прес-служба ДМСУ
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.