• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Адміністративна реформа буде вигідна всім, перекй Президент України
  Опубликовано: 2005-11-28 14:28:00
  Президент України Віктор Ющенко перекй в необхідності проведення адміністративної реформи, яка передала б частину повноважень від центральних органів влади до місцевих. «Ми стверджуємо, що через адміністративну реформу ми передаємо повноваження з центру до регіонів», – сказав Глава держави, виступаючи на Перших Президентських слуханнях, що проходять сьогодні в Києві.
  Віктор Ющенко наголосив, що перед впровадженням реформи слід чітко визначитися з такими поняттями як орган місцевої влади та громада. «У нас повинна бути єдина концепція, що таке громада, які в неї права. Не можна на 70 осіб передавати ті самі права, що й на 7 тисяч», – наголосив він.
  При цьому Президент висловив переконання, що адміністративна реформа буде вигідна всім громадянам України, у тому числі й селянам. «Жодне українське село не постраждає від реформи, вас не будуть ганяти по райцентрах за тими функціями, які має виконувати секретаріат сільради», – запевнив В. Ющенко.
  Офіційне інтернет-представництво Президента України
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.