• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Розпочалися Перші Президентські Слухання під назвою «Виклики, породжені свободою»
  Опубликовано: 2005-11-28 11:12:00
  Це новий відкритий під головуванням Президента України і за участю представників Політичної ради при Президентові України, інститутів громадянського суспільства, ділових кіл, інтелектуальної, наукової та духовної еліти. Вони представлять своє бачення викликів для нової влади у різних сферах суспільного розвитку.
  працюватиме першу ину дня в режимі спільного засідання, а другу ину дня пройдуть секційні засідання по темах, зокрема щодо розвитку громадянського суспільства, розвитку бізнесу, пріоритетів соціального та гуманітарного розвитку.
  Відкриє слухання Президент України Віктор Ющенко.
  Після виступу Президента розпочнеться пленарне засідання “Суспільне бачення державного розвитку”. Серед тем засідання: “Громадська оцінка державного розвитку”, “Дотримання прав людини та основних свобод: старі та нові виклики», «Публічна політика – виклик для нової влади”, “Соціально-економічні здобутки і виклики”, “Гуманітарна політика і державна незалежність”, “Засоби масової інформації: виклики свободи слова”.
  З 14.00 робота у продовжиться у секціях. Перша секція – це представники громадських організацій, друга секція – представники ділових кіл, у третій секції працюватимуть представники політичних партій, а в четвертій – представники наукової, інтелектуальної та духовної еліти.
  Серед учасників Перших Президентських слухань голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров, директор Міжнародного центру перспективних досліджень Віра Канівська, директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бурковський, письменниця Оксана Забужко, головний редактор журналу «Телекритика» Наталія Лігачова, директор Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко та ін.
  Результатами Перших Президентських Слухань стануть пропозиції до стратегії державної політики.
  На Перших Президентських Слуханнях буде схвалено концепцію Стратегічної ради з розвитку державної політики при Президентові України, на яку, зокрема, буде покладено подальшу організацію відкритого діалогу Президента зі суспільством.
  Послідовна серія подібних обговорень пройде в регіонах країни.
  Довідка. Завданням Перших Президентських Слухань, згідно з Указом Президента України від 15.09.2005 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, є продовження розвитку інститутів участі громадян в управлінні державою. Цей процес має історичну перспективу і стратегічне значення для майбутнього розвитку демократії не тільки в Україні, але й у цілому світі.
  Урядовий портал
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.