• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Концепція об’єднання є найвірнішою для всіх демократичних сил-учасників парламентських виборів-2006 – Президент України
  Опубликовано: 2005-11-28 09:42:00
  Президент України Віктор Ющенко перекй, що концепція об’єднання є найбільш правильною для всіх демократичних сил-учасників парламентських виборів-2006. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Києві.
  «Я перекй, що блок «Наша Україна» запропонує демократичним силам України єдину вірну концепцію: найоригінальнішою моделлю перемоги демократичних сил у парламентських виборах-2006 є концепція солідарності, концепція об’єднання», – сказав В. Ющенко.
  Глава Української держави закликав своїх партнерів до солідаризації, наголосивши, що саме цей шлях є найкращою відповіддю на виклик, який існує перед демократичними силами України.
  Президент визнав, що питання пошуку «формули найкращого успіху» сьогодні стоїть перед всіма демократичними силами України. У цьому контексті він підкреслив, що кожний учасник виборчого процесу «має повне право» сам формувати свої концепції руху – це стосується, у тому числі, і питання формування відповідних коаліцій.
  Прес-служба Президента України Віктора Ющенка
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.