• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Єхануров бере участь у саміті глав урядів країн ЦЄІ
  Опубликовано: 2005-11-25 15:54:00
  Прем’єр-міністр України Юрій Єхануров сьогодні бере участь у саміті глав урядів країн Центральноєвропейської ініціативи (ЦЄІ), що проходить у словацькому місті Піештяни.
  На саміт прибули 11 прем'єр-міністрів з 17 країн - учасниць ЦЄІ. Передбачається, що в ході засідання кожен з глав урядів виступить з промовою.
  Крім того, в саміті беруть участь спеціальні гості. Зокрема, генеральний секретар Організації Чорноморського економічного співробітництва Тедо Джапрідзе, директор організації економічного співробітництва і розвитку Серджіо Арцені, головуючий в ОБСЄ, міністр закордонних справ Словенії Дмитро Рупель, а також представники Єврокомісії, Європейського банку реконструкції і розвитку, Ради Європи і інших організацій.
  Сьогодні Глава уряду Юрій Єхануров також планує провести зустрічі з канцлером Австрії Вольфгангом Шюселем, прем'єр-міністром Албанії Салі Беріша і прем'єр-міністром Сербії і Чорногорії Светозаром Маровічем.
  Після завершення переговорів очікується зустріч Ю.Єханурова з представниками українських засобів масової інформації.
  Прес-служба Кабінету Міністрів
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.