• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Залізниця на рекордних обертах: Укрзалізниця перевезла найбільше вантажів у 2024 році
  Опубликовано: 2024-05-07 12:07:07

  Акціонерне товариство "Укрзалізниця" здійснило неймовірне досягнення в першому кварталі 2024 року, перевезши рекордну кількість вантажів на експорт. Протягом січня-квітня цього року було доставлено 30,4 мільйона тонн товарів, що на 48,8% перевищує аналогічний період минулого року. Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

  Голова правління Укрзалізниці Євген Лященко зазначив, що нарощування вантажоперевезень, зокрема експортних, є пріоритетом компанії у 2024 році, враховуючи їх важливість для економіки держави. Незважаючи на спроби ворога зірвати залізничну інфраструктуру, Укрзалізниця зуміла досягти рекордного показника за останні 4 місяці.

  Серед основних категорій вантажів, які були експортовані залізницею у 2024 році, можна виділити такі:

  Зерно – 12,9 млн тонн;
  Залізна і марганцева руда – 12,5 млн тонн;
  Чорні метали – 1,6 млн тонн;
  Мінеральні будматеріали – 867 тисяч тонн.

  Загалом протягом січня-квітня 2024 року Укрзалізницею було перевезено 59,9 мільйона тонн вантажів, що на 28,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це свідчить про значний розвиток та ефективність роботи компанії.

  Зауважимо, що в лютому 2024 року загальний обсяг вантажоперевезень залізницею склав 14,55 мільйона тонн, що на 420 тисяч тонн більше, ніж у січні. Порівнюючи березень 2024 року з аналогічним місяцем минулого року, Укрзалізниця перевезла на третину більше вантажів – 16 мільйонів тонн. Це ще один доказ успішної діяльності компанії.

  У результаті першого кварталу 2024 року обсяг перевезень залізничним транспортом збільшився на 70% у порівнянні з показниками за аналогічний період 2023 року. Це свідчить про стабільний розвиток та високий потенціал української залізниці у сприянні економічному зростанню країни.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.