• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Дослідники виявили нове органічне добриво
  Опубликовано: 2022-06-28 17:05:29

  Команда дослідників з кількох установ у Нігері, Німеччині та Великобританії провела реальний тест використання людської сечі як природної форми добрива для сільськогосподарських культур. Про це повідомляє phys.org, пише agronews.ua.

  У своїй статті, опублікованій в журналі Agronomy for Sustainable Development, група описує експеримент, який вони провели в Нігерській Республіці, і використання людської сечі.

  Протягом тисячоліть люди знали, що їхня сеча є чудовим добривом для сільськогосподарських культур. Він містить фосфор , азот і калій — багато з тих самих інгредієнтів, що й комерційні добрива. Але через брехливість, пов’язану з використанням сечі для вирощування сільськогосподарських культур, її використання було обмежено.

  У своїй роботі дослідники задалися питанням, чи можна сечу людини використовувати в більших масштабах, наприклад, на фермах, які вирощують сільськогосподарські культури на продаж. Вони заручилися підтримкою групи жінок, які проживають в ізольованій частині Республіки Нігер. Тамтешні фермери багато років намагаються вирішити проблему дефіциту гною тварин.

  Першим кроком експерименту було перейменування сечі, оскільки її загальна назва вважалася образливою. Вони зупинилися на Oga. Далі вони розділили фермерів на дві групи; один керував своїми господарствами традиційним способом, інший удобрював свою пшеницю за допомогою Oga.

  Протягом двох вегетаційних періодів вимірювали врожайність сільськогосподарських культур для обох груп. Oga для другої групи з 27 фермерів надали самі фермери, яких навчили пастеризувати, зберігати та розбавляти сечу для використання як добрива. Вони також додали невелику кількість тваринного гною.

  Дані, зібрані з ферм, показали, що ті, які були удобрені за допомогою Oga, дали в середньому на 30 % більше зерна, ніж традиційні ферми.

  Інф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".