• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Окупанти планують спалювати пшеницю на полях
  Опубликовано: 2022-05-09 17:04:09

  Аграрний сектор, який забезпечує значущу частку ВВП України, суттєво постраждав від російських загарбників. Частину техніки викрадено або спалено, деякі поля заміновано, а ферми, елеватори і підприємства зазнали руйнувань, урожай з окупованих територій тоннами вивозять в Крим та в Росію. Про це повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

  І це ще не все – поки триватиме війна, буде існуватиме небезпека для аграріїв, а отже і для продовольчої безпеки. Утім, українські сільськогосподарські підприємства і фермери не зупиняють роботу і сподіваються забезпечити країну у цей складний час.

  Звичайно, частину втрат продовольства можна компенсувати шляхом імпорту, але через порушення логістики це завдання – не з легких. До того ж, криза триває у всьому світі і європейські країни спочатку забезпечуватимуть себе, а потім вже експортуватимуть.

  “Ми ж чудово розуміємо, що поки європейські країни не забезпечать свої ринки, то Україна ніякого постачання імпорту не отримає. Відповідно треба сподіватись на імпорт, але не факт, що він буде”, – зазначив Вадим Кричковський, директор компанії “Органік-Д” в коментарі для Aggeek.
  “Органік-Д” спеціалізується на вирощуванні овочів борщового набору. Також у власності компанії є свинокомплекс, тому пан Вадим говорить, що цього року сіятиме кукурудзу для забезпечення господарства кормами. Також директор компанії вважає, що наразі українські аграрії мають масово робити акцент на переробці. Так, “Органік-Д” буде сіяти соняшник і вже має домовленості про переробку і виробництво олії.

  “На мою думку, аграрії повинні активізуватися починаючи з липня-серпня. Не виключено, що диверсійні російські групи або що будуть палити пшеницю в полях. І це велика проблема. Аграрії повинні зосередити всі зусилля на виробництві борошна, макаронних виробів. Намагатись у цей важкий період зробити все можливе. Підтримати нашу країну. Не залежати від імпорту хоча б продуктів першої необхідності. Ми можемо це зробити”, – говорить Вадим Кричковський.

  Компанія пана Вадима також планує займатися виробництвом сушених овочів борщвого набору.

  “Сьогодні переробка для аграрія — раціональна бізнес-можливість під час війни. Сьогодні у Вінницьку область переїхало дуже круте підприємство з Дніпропетровщини, яке запропонувало нову технологію холодної сублімації. Нині є великий попит на українські сушені овочі. Відповідно будемо формувати державний резерв для того, щоб можна було зберігати довгий проміжок часу. Даний напрямок плануємо освоїти до осені, коли з’явиться новий врожай”, – говорить директор компанії “Органік-Д”.

  “Сьогодні надзвичайно важливо, щоб кожен робив якісно свою роботу. Якщо ми не можемо робити захисні пластини для бронежилетів, то ми можемо годувати”, – вважає Вадим Кричковський.

  Інф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".