• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • В Україні прогнозують дефіцит добрив
    Опубликовано: 2021-11-18 18:07:39

    Світова газова криза впливає не лише на ціну добрив, а й на обсяги їх виробництва. Про це повідомляє керівник напряму LNZ Energo Роман Кравець, пише agronews.ua.

    «Аномально високі ціни на природний газ значно збільшили собівартість виробництва добрив. Багато виробників закрили чи скоротили обсяги виробництва. У цій ситуації однозначно можна сказати, що проблем із закупівлею добрив немає, але є проблеми з наявністю їх обсягів», — прокоментував керівник напряму LNZ Energo.

    Він наголосив, що газова криза вже впливає на ціни та обсяги виробництва мінеральних добрив не лише в Україні, а й у світі.

    За підрахунками аналітиків, Україна входить у сезон із загальним дефіцитом у районі 500 тис. т за всіма видами добрив. На жаль, за словами Романа Кравця, цінове ралі зернових та збиральна компанія трохи відсунули в агровиробників закупівлю добрив на другий план.

    Дефіцит добрив, на думку експерта, буде й рекомендація LNZ Group — розпочинати закупівлі вже зараз, щоб отримати товар вчасно та у необхідній кількості.

    «В умовах дефіциту, відсоток зростання матиме суто спекулятивний характер. Також немає передумов до різкого зниження цін на газ, який є основним компонентом для виробництва добрив. Навіть за умови, що ціна сировини різко знизиться, ціни на добрива зможуть відіграти лише до кінця квітня 2022 р. Тому наша рекомендація партнерам — якщо ви плануєте вносити добрива навесні, контрактуйтеся зараз як мінімум на половину обсягу», — наголосив Роман Кравець.

    Инф. agronews.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.