• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • В Україні з’явилися нові препарати біологічного захисту рослин
    Опубликовано: 2021-10-27 13:09:44

    Ніша біопрепаратів в останні роки почала свій активний ріст. Це, зокрема, пов’язано зі зменшенням впливу с/г на довкілля та розвитком, новітніми дослідницькими розробками та інноваціями в галузі біології. Про це повідомляє agrotrend.com, пише agronews.ua.

    Тому в портфоліо BioSolutions компанії BASF з’являється все більше препаратів біологічного захисту. Наразі це — понад 45 продуктів. Аграрії по всьому світу використовують їх як доповнення або альтернативу традиційним ЗЗР.

    Один з таких продуктів біоконтролю — Nemasys C®. Препарат містить корисну бактеріофору нематоди й ефективно протидіє плодожерці яблуневій (Cydia pomonella) та її гусені навіть у важкодоступних місцях фрукта.

    «Плодожерка яблунева та її гусінь в останні роки стали серйозною проблемою для виробників яблук і груш. Комаха відкладає яйця на деревах, а з них вже вилуплюється гусінь, яка харчується плодами. Восени та взимку, щоб пережити холод і нестачу їжі, гусінь заривається глибоко в ґрунт чи кору дерева. Через це з ними дуже складно боротися, навіть із використанням засобів захисту рослин. Nemasys C® змінює це. Препарат наносять на ґрунт і основу стовбура за допомогою обприскувача, а нематоди проникають у важкодоступні місця у пошуках шкідників і цілеспрямовано знешкоджують їх, не зачіпаючи жодних інших організмів», — пояснює науковиця Діана Лондоно, старша дослідниця департаменту BASF Agricultural Solutions у США.

    Корисні нематоди (мікроскопічні організми, які здатні контролювати життєдіяльність широкого кола шкідливих комах і личинок) — лише один із видів боротьби з природними шкідниками, яку команда департаменту BASF Agricultural Solutions розробляє у своєму портфоліо BioSolutions.

    Так само як корисні нематоди можуть використовуватися як біоінсектицид, команда BASF вдосконалює гриби та бактерії. Вони теж можуть протидіяти шкідникам та хворобам або максимізувати наявність поживних речовин. Наприклад, Poncho® Votivo® 2.0, що є комбінацією двох бактеріальних штамів, створює живий бар’єр навколо насіння і в такий спосіб запобігає пошкодженню насінини шкідливими ґрунтовими жуками.

    Усі розробки BioSolutions компанії BASF базуються на природних комбінаціях, що приносять користь здоров’ю рослин, не впливаючи при цьому жодним чином на довкілля.

    «BASF інвестує значні кошти в інновації й розробку кращих рішень в області хімії і біології, аби допомогти задовольнити постійно висхідні потреби суспільства у високоякісних та стійких харчових продуктах. Препарати BioSolutions компанії BASF відіграють у цьому важливу роль. Експерти компанії розробляють природні засоби боротьби зі шкідниками та препарати для оздоровлення рослин на основі корисних живих організмів та речовин, ідентичні наявним у природі», — додає Діана Лондоно.

    Тому компанія завжди відкрита для співпраці зі стартапами, університетами й науково-дослідними установами. Як, приміром, нещодавно оголошена колаборація з AgBiome — біотехнологічною компанією з Північної Кароліни (США) — задля розробки біофунгіцидів для овочів, декоративних рослин та газонів.

    Портфоліо BioSolutions компанії BASF включає понад 45 продуктів, серед яких біоінсектициди, біофунгіциди, біологічні нематоциди, інокулянти, феромони та біорозчини для обробки насіння. Усі препарати сприяють здоровому росту, підвищують якість та врожайність сільськогосподарських культур у всьому світі.

    Инф. agronews.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.