• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Titan Machinery продовжує розвиток бізнесу в Україні
  Опубликовано: 2021-09-20 10:05:51

  Titan Machinery продовжує розвиток бізнесу в Україні

  Керівництво TITAN MACHINERY GROUP повідомляє про продовження розвитку бізнесу в Україні, як наслідок у Компанії відбулись зміни у керівному складі, а також збільшення кількості регіонів дистриб’юції на ринку.

  З1 вересня 2021 року Генеральним директором ТОВ «Тайтен Машинері Україна» призначено Хайко А. Крайзеля.

  Хайко має більш ніж 20-річний глибокий досвід роботи у сферах стратегії та розвитку бізнесу, продажів та післяпродажного управління у промисловій галузі. Раніше Хайко успішно працював на ключових управлінських посадах у Німецькій групі компаній «Цепелін ГМБХ», у Росії, Вірменії, центральній Азії та з 2014 року спрацював на посаді Генерального директора в Україні зі штатом більше 550 співробітників.

  Хайко має диплом Executive-MBA з Школи менеджменту Kellogg, Northwestern University (США) та Вищої школи менеджменту ім. Отто Бейсгейма м. Дюссельдорф, ФРН. Він вільно володіє німецькою, англійською та російською мовами. У 2020 році Хайко було обрано Президентом Німецько-Української промислово-торгівельної палати.

  Манфред Шпендір, який раніше обіймав посаду Регіонального Директора підрозділу Україна - Румунія, сконцентрується на розвитку Румунського підрозділу Тайтен Машинері. Ми вдячні Манфреду за 2 успішних роки на цій посаді.

  Віталій Гузієватий, який раніше обіймав посаду Генерального директора «Тайтен Машинері Україна», перейшов на посаду Директора з розвитку бізнесу. Віталій продовжить розвивати торгівельну мережу, а також більше сфокусується на покращенні внутрішніх процесів у компанії.

  Також повідомляємо про розширення присутності Компанії на ринку України. Відтак за продаж техніки CASE IH у Сумській та Харківській областях тепер відповідає «Тайтен Машинері Україна». Таке розширення є логічним продовженням діяльності компанії протягом останніх років. Це значно підсилює позиції компанії на ринку, а також надає змогу ще більшій кількості аграріїв користуватись професійними послугами Компанії.

  «Ми розглядаємо розбудову ринку України, як одне з ключових завдань у Європі. Завдяки присутності у Сумах та Харкові ми зможемо бути суттєво ближчими до наших клієнтів. У даних областях техніку CASE IH знають та цінують, отже наше завдання продовжити гарні традиції та тримати високі стандарти обслуговування. Тайтен Машинері завжди намагається надавати найкращі рішення у своїй сфері, багато українських виробництв вже оцінили роботу Компанії належним чином та тісно співпрацюють з нами. Багато підприємств придбало та успішно працює з найновішою технікою це і трактори нового покоління Steiger AFS Connect та Magnum AFS Connect, комбайни з системою інтелектуального вибору стратегії обмолоту, найсучасніші рішення з точного землеробста, зокрема для самохідних оприскувачів Patriot та багато іншого. Ми знаємо потребу сільгоспвиробника і нам є що запропонувати кожному підприємству від великого агрохолдингу до фермера-одноосібника.» - коментує Кріштіан Міттердорфер Віце-президент у Європі Тайтен Машинері.

  https://agropravda.com/

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".