• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • На Харківщині зросло виробництво тваринницької продукції
  Опубликовано: 2021-07-07 12:01:03

  Цього року в області збільшилося поголів’я сільськогосподарських тварин та зростають обсяги виробництва тваринницької продукції. Про це повідомляє пресслужба Харківської ОДА, пише agronews.ua.

  Так, у порівнянні з минулим роком в сільськогосподарських підприємствах зросло виробництво тваринницької продукції, а саме:

  – вирощування великої рогатої худоби в живій вазі – на 6,9%;

  – вирощування свиней в живій вазі – на 16,6%;

  – реалізація свиней на забій в живій вазі  – на 24,8%;

  – виробництво молока  – на 2,3%.

  Також у поточному році в сільськогосподарських підприємствах збільшилося поголів’я сільськогосподарських тварин у порівнянні з минулим роком: велика рогата худоба – на 1,6%, зокрема корови – на 2,2%; свині – на 4,6%.

  «На сьогодні Харківська область займає 3 місце серед регіонів за обсягами виробництва молока сільськогосподарськими підприємствами. Також ми входимо у першу п’ятірку областей за показниками чисельності поголів’я великої рогатої худоби, поголів’я корів, збільшення чисельності корів у порівнянні з минулим роком», – зазначили в департаменті АПР Харківської ОДА.

  У галузі харчової та переробної промисловості також відмічається позитивна динаміка виробництва.

  За січень-травень поточного року у порівнянні до аналогічного періоду минулого року зросло виробництво ковбасних виробів та продуктів подібних з м’яса на 29,8%, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів – на 16,0%, сиру свіжого неферментованого – на 19,5% та печива солодкого, вафель – на 2,3%.

  Область займає провідні позиції серед регіонів України з виробництва зерен зернових культур плющених, перероблених у пластівці – 1 місце, борошна пшеничного чи пшенично-житнього – 1 місце, ковбасних виробів та продуктів подібних з м’яса – 2 місце, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів – 2 місце, сиру свіжого неферментованого – 3 місце, олії соняшникової нерафінованої – 4 місце.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".