• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Аграрії відтепер зможуть розраховувати на відшкодування до 60% страхової премії
  Опубликовано: 2021-07-07 10:02:07

  НБУ вважає, що новий законопроєкт № 5104 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» дасть якісний поштовх для розвитку страхового ринку. Натомість виробники сільськогосподарської продукції отримають можливість одержувати відшкодування до 60% страхової премії.

  Про це заявляють у Національному банку.

  «Аграрії зможуть застрахувати свою продукцію та отримати від держави компенсацію частини вартості страхового платежу (страхової премії). Йдеться про відшкодування до 60% страхової премії», — сказано в повідомленні.

  До об’єктів страхування, які підлягають захисту, належатимуть;
  посіви, урожай агрокультур, багаторічні насадження та їх урожай;
  сільськогосподарські тварини, риба, водні біоресурси, сім’ї бджіл з їх продуктами.

  До страхових ризиків, від яких можна буде застрахуватися відповідно до нового закону, віднесено зокрема:

  морози, повені, зливи, посухи;
  нещасні випадки;
  інфекційні хвороби тощо.

  Новий закон пропонує прозорий механізм участі страхових компаній. Вони повинні мати відповідну ліцензії (на здійснення страхування сільськогосподарської продукції), відповідати вимогам Закону України «Про страхування» та додатковим вимогам Національного банку, а саме:

  мати відповідний досвід та прозору структуру власності,
  бути платоспроможними,
  дотримуватися обов’язкових нормативів тощо.

  Встановлення таких вимог є важливим для забезпечення участі у програмі державної підтримки лише надійних учасників ринку, які будуть вчасно та у повному обсязі виконувати свої зобов’язання перед аграріями.

  «Якщо ухвалений закон буде підписаний Президентом, страховий ринок зможе виконувати свою безпосередню функцію з підтримки та розвитку економіки. Аграрні виробники, які сьогодні мають чималі ризики, перш за все кліматичні, зможуть почуватися впевненіше та безперебійно працювати. Відшкодування агарним виробникам частини страхової премії здійснюватиме Міністерство аграрної політики та продовольства України. Страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою може бути запроваджено вже з кінця 2021 року», — наголосили в Нацбанку.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".